ekrany.waw.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Uchwyty ścienne do projektorów multimedialnych

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyty ścienne do projektorów multimedialnych


Uchwyty ścienne do projektorów multimedialnych
Nie zawsze istnieje możliwość sufitowego montażu projektora multimedialnego. W tych właśnie sytuacjach doskonale sprawdzają się uchwyty ścienne do projektorów, które powszechnie są stosowane w niskich pomieszczeniach oraz wszędzie tam, gdzie montaż projektora ma odbywać się na ścianie. Doskonałym przykładem profesjonalnego i niedrogiego uchwytu do projektora jest mocowanie ścienne LC-PM7, które dzięki uniwersalnej konstrukcji może współpracować z wideoprojektorami różnych producentów.

Uniwersalna konstrukcja uchwyty do projektorów LC-PM7 umożliwia współpracę z większością projektorów z 3 punktowym systemem mocowania.  Uchwyt do projektora LC-PM7 wykonano z blachy o grubości 3 mm malowanej proszkowo, dzięki czemu zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla projektorów o wadze do 15 kg. Największą jednak zaleta użytkową prezentowanego mocowania jest duża swoboda w regulacji zamontowanego na nim projektora. Prezentowany uchwyt do projektorów oferuje bowiem korektę lewo/prawo (10°/10°), regulację nachylenia (-15,5°/+10°) oraz odległości zamontowanego projektora od ściany (teleskopowa konstrukcja umożliwia płynną regulację w zakresie od 800 do 1293 mm).

Na uwagę zasługuje także stylowe wykończenie w kolorze czarnym lub srebrnym (możliwość odpowiedniego dopasowania uchwytu do wystroju pomieszczenia oraz wyglądu zamocowanego na nim projektora).